Uzticami IT infrastruktūras risinājumi

Adaptive piedāvā plašas iespējas IT infrastruktūras risinājumu izstrādē un ieviešanā. Mūsu pieredze un sasniegumi stabilu IT sistēmu un tīklu izstrādē un ieviešanā ir padarījuši mūs par uzticamu partneri dažādu nozaru uzņēmumiem. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešama esošo iestatījumu optimizēšana, jaunu tehnoloģiju integrēšana vai IT infrastruktūras izveide no nulles, Adaptive eksperti piedāvā risinājumus, kas atbilst augstākajiem veiktspējas standartiem.

Skaitļošana

Adaptive piedāvā dažādus skaitļošanas serveru risinājumus, kas pielāgoti jūsu uzņēmuma vajadzībām. No spcializētiem serveriem, kas izstrādāti augstas veiktspējas mākslīgajam intelektam un hiperkonverģētām (HCI) platformām, līdz plašas pieejamības serveru klasteriem darbībai kritiskā vidē. Mēs piedāvājam arī mākoņskaitļošanas serverus, kas ir ideāli piemēroti dinamiskiem un hibrīdiem iestatījumiem. Neatkarīgi no jūsu uzņēmuma prasībām mūsu speciālisti izstrādās optimālu servera risinājumu, lai veicinātu jūsu izaugsmi un panākumus.

Skaitļošanas risinājumi

Datu glabāšana

Mūsdienu informācijas laikmetā drošai un inteliģentai datu glabāšanai ir izšķiroša nozīme organizācijas panākumos. Adaptive nodrošina visaptverošus risinājumus, tostarp datņu un objektu glabāšanu nestrukturētām datu sistēmām un SAN (Storage Area Network) krātuves tradicionālai datu arhitektūrai. Mūsu risinājumi ietver arī rezerves kopijas un datu glabāšanu mākoņbāzēs, lai nodrošinātu uzticamu datu aizsardzību un drošību. Neatkarīgi no jūsu datu vajadzībām mūsu risinājumi garantē drošību un elastību, kas ir būtiska jūsu informācijas efektīvai pārvaldībai un aizsardzībai.

Datu glabāšanas risinājumi

Tīkla infrastruktūra

Adaptive izstrādātā tīkla infrastruktūra un tīklošanas risinājumi, ir īpaši pielāgoti jūsu biznesa vajadzībām. Mūsu zināšanas un pieredze ļauj veidot augstas veiktspējas tīklu izstrādi, ieviešanu un pārvaldību, kas nodrošina stabilu savienojamību un drošību. No mērogojamiem LAN/WAN līdz īpaši pielāgotiem tīklu drošības un bezvadu risinājumiem, uzlabotai maršrutēšanai un drošības iekārtām. Mēs piedāvājam visaptverošu tīklošanas pakalpojumu jūsu uzņēmuma drošai un nepārtrauktai darbībai.

Komunikāciju un drošības risinājumi

Virtualizācijas platformas

Adaptive, sadarbojoties ar pasaulē atzītākajiem ražotājiem VMware, Nutanix, Hyper-V un RedHat, specializējas elastīgu, efektīvu un mērogojamu virtualizācijas risinājumu izveidē, kas būtiski uzlabo resursu izmantošanu. No virtuālajiem serveriem un galddatoriem līdz visaptverošai mākoņpakalpojuma integrācijai – mūsu virtualizācijas risinājumi balstās pārdomātās virtualizācijas stratēģijas, kas virza inovācijas, samazina izmaksas, palielina darbības elastību un uzlabo jūsu uzņēmuma darba efektivitāti.

Virtualizācijas risinājumi

Mūsdienīga darba vieta

Adaptive piedāvā visu, kas jums nepieciešams, lai izveidotu modernu, efektīvu un drošu darba vidi, sākot no inovatīviem darbvirsmas iestatījumiem un ergonomiskām perifērijas ierīcēm līdz jaunākajām tīkla ierīcēm un mākoņsistēmām.

Mūsu pieeja nodrošina, ka jūsu komandai ir visi nepieciešamie rīki un tehnoloģijas, lai uzlabotu produktivitāti un veicinātu konkurētspēju dinamiskajā biznesa vidē.

Darbavietu risinājumi

Virtualizācija

Adaptive, sadarbojoties ar pasaulē atzītākajiem ražotājiem VMware un Microsoft, specializējas elastīgu, efektīvu un mērogojamu virtualizācijas risinājumu izveidē, kas būtiski uzlabo resursu izmantošanu. No virtuālajiem serveriem un galddatoriem līdz visaptverošai mākoņpakalpojuma integrācijai – mūsu virtualizācijas risinājumi balstās pārdomātās virtualizācijas stratēģijas, kas virza inovācijas, samazina izmaksas, palielina darbības elastību un uzlabo jūsu uzņēmuma darba efektivitāti.

Scroll to Top